Kalender

Kalender

feb
16
tor
Skytetrening inne @ Bjørkelangen
feb 16@18:30-21:00

 

Dag Uke Dato Standplassleder Øvelse
Torsdag 1 5. januar Tom Vidar Grasmo Nilsen Felt
Tirsdag 2 10. januar Kristoffer Ulseth Presisjon
Torsdag 3 19. januar Oddmund  Fjerdingen NAIS
Tirsdag 4 24. januar Geir Harald Ingvaldsen Felt
Torsdag 5 2. februar Elisabeth Brattås Presisjon
Tirsdag 6 7. februar Henrik Søyring NAIS
Torsdag 7 16. februar Paul Yngve Dehnes Felt
Tirsdag 8 21. februar Victor Ljungqvist Presisjon
Torsdag 9 2. mars Harald Gjermundshaug NAIS
Tirsdag 10 7. mars Jostein Brubak Klevan Felt
Torsdag 11 16. mars Slawomir Sternal Presisjon
Tirsdag 12 21. mars Tom Vidar Grasmo Nilsen NAIS
Torsdag 13 30. mars Oddmund  Fjerdingen Felt
feb
21
tir
Skytetrening inne @ Bjørkelangen
feb 21@18:30-21:00

 

Dag Uke Dato Standplassleder Øvelse
Torsdag 1 5. januar Tom Vidar Grasmo Nilsen Felt
Tirsdag 2 10. januar Kristoffer Ulseth Presisjon
Torsdag 3 19. januar Oddmund  Fjerdingen NAIS
Tirsdag 4 24. januar Geir Harald Ingvaldsen Felt
Torsdag 5 2. februar Elisabeth Brattås Presisjon
Tirsdag 6 7. februar Henrik Søyring NAIS
Torsdag 7 16. februar Paul Yngve Dehnes Felt
Tirsdag 8 21. februar Victor Ljungqvist Presisjon
Torsdag 9 2. mars Harald Gjermundshaug NAIS
Tirsdag 10 7. mars Jostein Brubak Klevan Felt
Torsdag 11 16. mars Slawomir Sternal Presisjon
Tirsdag 12 21. mars Tom Vidar Grasmo Nilsen NAIS
Torsdag 13 30. mars Oddmund  Fjerdingen Felt
mar
2
tor
Skytetrening inne @ Bjørkelangen
mar 2@18:30-21:00

 

Dag Uke Dato Standplassleder Øvelse
Torsdag 1 5. januar Tom Vidar Grasmo Nilsen Felt
Tirsdag 2 10. januar Kristoffer Ulseth Presisjon
Torsdag 3 19. januar Oddmund  Fjerdingen NAIS
Tirsdag 4 24. januar Geir Harald Ingvaldsen Felt
Torsdag 5 2. februar Elisabeth Brattås Presisjon
Tirsdag 6 7. februar Henrik Søyring NAIS
Torsdag 7 16. februar Paul Yngve Dehnes Felt
Tirsdag 8 21. februar Victor Ljungqvist Presisjon
Torsdag 9 2. mars Harald Gjermundshaug NAIS
Tirsdag 10 7. mars Jostein Brubak Klevan Felt
Torsdag 11 16. mars Slawomir Sternal Presisjon
Tirsdag 12 21. mars Tom Vidar Grasmo Nilsen NAIS
Torsdag 13 30. mars Oddmund  Fjerdingen Felt
mar
7
tir
Skytetrening inne @ Bjørkelangen
mar 7@18:30-21:00

 

Dag Uke Dato Standplassleder Øvelse
Torsdag 1 5. januar Tom Vidar Grasmo Nilsen Felt
Tirsdag 2 10. januar Kristoffer Ulseth Presisjon
Torsdag 3 19. januar Oddmund  Fjerdingen NAIS
Tirsdag 4 24. januar Geir Harald Ingvaldsen Felt
Torsdag 5 2. februar Elisabeth Brattås Presisjon
Tirsdag 6 7. februar Henrik Søyring NAIS
Torsdag 7 16. februar Paul Yngve Dehnes Felt
Tirsdag 8 21. februar Victor Ljungqvist Presisjon
Torsdag 9 2. mars Harald Gjermundshaug NAIS
Tirsdag 10 7. mars Jostein Brubak Klevan Felt
Torsdag 11 16. mars Slawomir Sternal Presisjon
Tirsdag 12 21. mars Tom Vidar Grasmo Nilsen NAIS
Torsdag 13 30. mars Oddmund  Fjerdingen Felt
mar
8
ons
Årsmøte 2023, felleshuset Grasåsen
mar 8@18:00-20:00
mar
16
tor
Skytetrening inne @ Bjørkelangen
mar 16@18:30-21:00

 

Dag Uke Dato Standplassleder Øvelse
Torsdag 1 5. januar Tom Vidar Grasmo Nilsen Felt
Tirsdag 2 10. januar Kristoffer Ulseth Presisjon
Torsdag 3 19. januar Oddmund  Fjerdingen NAIS
Tirsdag 4 24. januar Geir Harald Ingvaldsen Felt
Torsdag 5 2. februar Elisabeth Brattås Presisjon
Tirsdag 6 7. februar Henrik Søyring NAIS
Torsdag 7 16. februar Paul Yngve Dehnes Felt
Tirsdag 8 21. februar Victor Ljungqvist Presisjon
Torsdag 9 2. mars Harald Gjermundshaug NAIS
Tirsdag 10 7. mars Jostein Brubak Klevan Felt
Torsdag 11 16. mars Slawomir Sternal Presisjon
Tirsdag 12 21. mars Tom Vidar Grasmo Nilsen NAIS
Torsdag 13 30. mars Oddmund  Fjerdingen Felt
mar
21
tir
Skytetrening inne @ Bjørkelangen
mar 21@18:30-21:00

 

Dag Uke Dato Standplassleder Øvelse
Torsdag 1 5. januar Tom Vidar Grasmo Nilsen Felt
Tirsdag 2 10. januar Kristoffer Ulseth Presisjon
Torsdag 3 19. januar Oddmund  Fjerdingen NAIS
Tirsdag 4 24. januar Geir Harald Ingvaldsen Felt
Torsdag 5 2. februar Elisabeth Brattås Presisjon
Tirsdag 6 7. februar Henrik Søyring NAIS
Torsdag 7 16. februar Paul Yngve Dehnes Felt
Tirsdag 8 21. februar Victor Ljungqvist Presisjon
Torsdag 9 2. mars Harald Gjermundshaug NAIS
Tirsdag 10 7. mars Jostein Brubak Klevan Felt
Torsdag 11 16. mars Slawomir Sternal Presisjon
Tirsdag 12 21. mars Tom Vidar Grasmo Nilsen NAIS
Torsdag 13 30. mars Oddmund  Fjerdingen Felt
mar
30
tor
Skytetrening inne @ Bjørkelangen
mar 30@18:30-21:00

 

Dag Uke Dato Standplassleder Øvelse
Torsdag 1 5. januar Tom Vidar Grasmo Nilsen Felt
Tirsdag 2 10. januar Kristoffer Ulseth Presisjon
Torsdag 3 19. januar Oddmund  Fjerdingen NAIS
Tirsdag 4 24. januar Geir Harald Ingvaldsen Felt
Torsdag 5 2. februar Elisabeth Brattås Presisjon
Tirsdag 6 7. februar Henrik Søyring NAIS
Torsdag 7 16. februar Paul Yngve Dehnes Felt
Tirsdag 8 21. februar Victor Ljungqvist Presisjon
Torsdag 9 2. mars Harald Gjermundshaug NAIS
Tirsdag 10 7. mars Jostein Brubak Klevan Felt
Torsdag 11 16. mars Slawomir Sternal Presisjon
Tirsdag 12 21. mars Tom Vidar Grasmo Nilsen NAIS
Torsdag 13 30. mars Oddmund  Fjerdingen Felt
aug
4
fre
Haglestevne, vår bane er utlånt og stengt for annen skyting @ Grasåsen pistolbane
aug 4@08:00
aug
5
lør
Haglestevne, vår bane er utlånt og stengt for annen skyting @ Grasåsen pistolbane
aug 5@08:00