Kalender

Kalender

okt
11
tir
Skytetrening inne @ Burhol
okt 11@18:30-21:00
Dag Dato Standplassleder Øvelse
Torsdag 22. september Geir Harald Ingvaldsen Felt
Tirsdag 27. september Saeed Nazar Presisjon
Torsdag 6. oktober Paul Yngve Dehnes NAIS
Tirsdag 11. oktober Slawomir Sternal Felt
Torsdag 20. oktober Kristoffer Ulseth Presisjon
Tirsdag 25. oktober Henrik Søyring NAIS
Torsdag 3. november Tom Vidar Grasmo Nilsen Felt
Tirsdag 8. november Rune Anderssen Presisjon
Torsdag 17. november Oddmund  Fjerdingen NAIS
Tirsdag 22. november Elisabeth Brattås Felt
Torsdag 1. desember Saeed Nazar Presisjon
Tirsdag 6. desember Paul Yngve Dehnes NAIS
Torsdag 15. desember Harald Gjermundshaug Felt
Tirsdag 20. desember Geir Harald Ingvaldsen Presisjon
okt
12
ons
DUGNAD, klargjøring av bana
okt 12@18:00-22:00
okt
13
tor
DUGNAD, rydding og snekkerarbeid
okt 13@18:30-22:00
okt
14
fre
DUGNAD, rydding og snekkerarbeid
okt 14@18:30-22:00
okt
15
lør
DUGNAD, rengjøring/maling @ Burhol
okt 15@10:00-16:00
okt
16
søn
DUGNAD, rengjøring/maling @ Burhol
okt 16@10:00-16:00
okt
18
tir
DUGNAD, etterarbeid og klargjøring
okt 18@18:30-22:00
okt
20
tor
Skytetrening inne @ Burhol
okt 20@18:30-21:00
Dag Dato Standplassleder Øvelse
Torsdag 22. september Geir Harald Ingvaldsen Felt
Tirsdag 27. september Saeed Nazar Presisjon
Torsdag 6. oktober Paul Yngve Dehnes NAIS
Tirsdag 11. oktober Slawomir Sternal Felt
Torsdag 20. oktober Kristoffer Ulseth Presisjon
Tirsdag 25. oktober Henrik Søyring NAIS
Torsdag 3. november Tom Vidar Grasmo Nilsen Felt
Tirsdag 8. november Rune Anderssen Presisjon
Torsdag 17. november Oddmund  Fjerdingen NAIS
Tirsdag 22. november Elisabeth Brattås Felt
Torsdag 1. desember Saeed Nazar Presisjon
Tirsdag 6. desember Paul Yngve Dehnes NAIS
Torsdag 15. desember Harald Gjermundshaug Felt
Tirsdag 20. desember Geir Harald Ingvaldsen Presisjon
okt
25
tir
Skytetrening inne @ Burhol
okt 25@18:30-21:00
Dag Dato Standplassleder Øvelse
Torsdag 22. september Geir Harald Ingvaldsen Felt
Tirsdag 27. september Saeed Nazar Presisjon
Torsdag 6. oktober Paul Yngve Dehnes NAIS
Tirsdag 11. oktober Slawomir Sternal Felt
Torsdag 20. oktober Kristoffer Ulseth Presisjon
Tirsdag 25. oktober Henrik Søyring NAIS
Torsdag 3. november Tom Vidar Grasmo Nilsen Felt
Tirsdag 8. november Rune Anderssen Presisjon
Torsdag 17. november Oddmund  Fjerdingen NAIS
Tirsdag 22. november Elisabeth Brattås Felt
Torsdag 1. desember Saeed Nazar Presisjon
Tirsdag 6. desember Paul Yngve Dehnes NAIS
Torsdag 15. desember Harald Gjermundshaug Felt
Tirsdag 20. desember Geir Harald Ingvaldsen Presisjon
nov
3
tor
Skytetrening inne @ Burhol
nov 3@18:30-21:00
Dag Dato Standplassleder Øvelse
Torsdag 22. september Geir Harald Ingvaldsen Felt
Tirsdag 27. september Saeed Nazar Presisjon
Torsdag 6. oktober Paul Yngve Dehnes NAIS
Tirsdag 11. oktober Slawomir Sternal Felt
Torsdag 20. oktober Kristoffer Ulseth Presisjon
Tirsdag 25. oktober Henrik Søyring NAIS
Torsdag 3. november Tom Vidar Grasmo Nilsen Felt
Tirsdag 8. november Rune Anderssen Presisjon
Torsdag 17. november Oddmund  Fjerdingen NAIS
Tirsdag 22. november Elisabeth Brattås Felt
Torsdag 1. desember Saeed Nazar Presisjon
Tirsdag 6. desember Paul Yngve Dehnes NAIS
Torsdag 15. desember Harald Gjermundshaug Felt
Tirsdag 20. desember Geir Harald Ingvaldsen Presisjon