Kassereren savner fortsatt innbetaling av medlemskontingent fra enkelte medlemmer.

Kassereren savner fortsatt innbetaling av medlemskontingent fra enkelte medlemmer.

Er du en av de som fortsatt ikke har betalt kontingenten? Klubben har utgifter til medlemskap i sentrale organisasjoner som Norges Skytterforbund. Dette og andre utgifter dekkes av kontingenten.

De medlemmene som betaler har ingen nytte av, eller noe ønske om at deres betaling skal sponse de som ikke gjør opp for seg.

Et av de første punktene som kommer opp på neste styremøte er eksklusjon av medlemmer som ikke betaler. Husk at en må være aktivt medlem hos oss (eller annen pistolklubb) for å ha lov til å eie håndvåpen. Betal nå og slipp unna problemene manglende medlemskap kan føre med seg. 

Bruk «Min idrett» for å betale.

Finner du ikke fram på «Min idrett» så betal via klubbens konto og send en melding til kasserer@bjorkelangenpk.no for å få det registrert. Husk da innbetalingsdato, beløp og hvorfor du betaler via klubbens konto.

Stengt for kommentarer.